Kontakt meg
Meeting form
Sending

Medarbeidere

Hos oss skal du få inspirasjon og veiledning til å skape ditt drømmebad. Trygghet, faglig kompetanse og godt utvalg er våre nøkkelverdier i vår butikk. Vi vet at alle kunder er forskjellige med helt ulike behov og ønsker. Vår oppgave er å finne den beste løsningen for akkurat deg. Om du skal ha enkle rørdeler, oppgradere badet eller totalrehabilitere – vær trygg på at vi er her for å hjelpe deg.

Bærum VVS Senter har rørleggere ansatt i butikken som kan hjelpe med alle tekniske spørsmål. I tillegg har vi interiørdesignere som bistår alt fra enkel oppgradering til fullstendig rehabilitering av badet.

 

Robert Fossum

Daglig leder

92 05 77 57

robert@barumvvs.no

 

Helene Haugen

Butikksjef

920 42 153

helene@barumvvs.no

 

Daniella Gulbrandsen

Interiørdesigner / Selger

45 86 95 10

daniella@barumvvs.no

 

Rune Karlstad

Markedsansvarlig / selger

995 35 125

rune@barumvvs.no

 

Yasir Al-Attabi

Selger

yasir@barumvvs.no

 

Tony Bråthen

Selger

45 86 95 09

tony@barumvvs.no

 

Severin Tvinnereim

Selger

severin@barumvvs.no

 

Philip Halfdan Prøsch

Ekstrahjelp / Selger

philip@barumvvs.no

 

Simen Fossum Hamdahl

Ekstrahjelp / Selger

post@barumvvs.no

 

Philip Hernes

Ekstrahjelp / Selger

post@barumvvs.no